Front Board www.emsien3.com/челни-дъски by EMSIEN-3

خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام – افزایش ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام  –  خرید ممبر کانال تلگرامخرید ممبر واقعی تلگرامافزایش ممبر واقعی تلگرامخرید ممبر کانال

خرید ممبر تلگرام - خرید ممبر کانال تلگرام - خرید ممبر واقعی تلگرام -افزایش ممبر واقعی تلگرام - خرید ممبر کانال

خرید ممبر تلگرام – خرید ممبر کانال تلگرام – خرید ممبر واقعی تلگرام – افزایش ممبر واقعی تلگرام – خرید ممبر کانال

تلگرام چیست؟

تلگرام یکی از محبوب ترین چت مسنجر های حال حاضر در ایران و جهان میباشد و به همین دلیل بهترین مکان برای تبلیغات محصولات شما میباشد.

خب حال سوال اینجاست که چگونه تبلیغاتی؟

طبیعی است که بهترین مکان برای تبلیغات شما کانال های تلگرام میباشد که شما میتوانید تبلیغات خود را در آن نمایش دهید اما این تبلیغات بدون دادن هزینه تبلیغ به مدیر کانال ها امکان پذیر نیست , به همین دلیل خرید ممبر تلگرام بهترین کار و کم هزینه ترین راه ممکن برای شما میباشد.

البته توجه داشته باشید دو دسته ممبر وجود دارد خرید ممبر فیک (مجازی) و دسته دیگر نیز خرید ممبر واقعی تلگرام هستند

خب حال تفاوت آن ها در چیست؟

ابتدا به توضیح ممبر فیک می پردازیم : ممبر فیک تلگرام عبارت است افزایش ممبر های مجازی و غیر فعال به کانال شما صرفا فقط جهت افرایش اعضای کانال شما که کانال شما برای دیگران تعداد ممبر بالا را نمایش دهد و فقط برای کسانی مناسب است که فقط میخواهند تعداد ممبر و اعضای خود را افزایش دهند.

حال به توضیح ممبر های واقعی می پردازیم : ممبر واقعی تلگرام عبارت است از افزایش ممبر های واقعی و کاملا حقیقی به کانال شما از طریق قرار دادن لینک شما در گروه ها و کانال های بزرگ تلگرام و ارسال آن ها به کانال شما که به روش های قرار دادن لینک , متن و قرار دادن بنر شما در این کانال ها جمع آوری میشوند و مناسب ترین راه برای اینکه هم اعضای کانال شما افزایش پیدا کند و هم اینکه بتوانید محصولات خود را برای فروش در کانال خود قرار دهید و از این روش کسب درآمد کنید.

به همین دلیل سوپر وب هر دو سرویس یعنی ممبر فیک و ممبر واقعی را به شما ارائه می دهد که بتواند پاسخ و نیاز هر دو دسته از کاربران را برطرف کند.

شما میتوانید از این سرویس ها برای افزایش ممبر کانال تلگرام خود استفاده کنید

مزیت سرویس های سوپر وب نسبت به سایر سرویس ها

  • قیمت مناسب
  • کیفیت برتر
  • تعهد کاری قوی
  • نیرو های متخصص
  • انجام سریع سفارشات

برای سفارش می توانید بصورت انلاین و با کلیک روی دکمه سفارش، اطلاعات مورد نیاز را ارسال کنید و انلاین مراحل سفارش و پرداخت را انجام دهید، پس از اتمام مراحل سفارش، بلافاصله کار شما شروع خواهد شد و پس از اتمام به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

روش افزایش ممبر تلگرام :

  • از طریق تبلیغات به اعضای فعال تلگرام

 

زمان تحویل افزایش ممبر تلگرام :

  • در جدول قیمتها درج شده است.

نحوه کار و پشتیبانی خرید ممبر تلگرام و برخی نکات مهم:

پس از ثبت سفارش شما، یک عکس از ممبرهای فعلی شما گرفته خواهد شد و پس از اتمام کار، یک عکس دیگر از تعداد اعضای کانال شما گرفته خواهد شد و برای شما ارسال خواهد شد.

  • توجه داشته باشید که روش ما بر خلاف روش های برخی همکاران که با استفاده از پاپ آپ یا تله ممبر یا نرم افزارهای مشابه اقدام به افزایش ممبر تلگرام می کنند و این روشها باعث لفت دادن اعضا و کم شدن اعضای کانال شما پس از گذشت مدتی کمی خواهند شد، چون با میل خودت وارد کانال شما نشده اند پس از کسی که خریداری میکنید این موارد را اطلاع داشته باشید.
  • همچنین بعضی از فروشندگان ممبر تلگرام با استفاده از تبلیغات زننده و +۱۸ به قول خودشون، یا تبلیغات دروغین و با عکسها و مطالب دروغین که هیچ ربطی به کانال شما ندارند اقدام به فروش ممبر تلگرام می کنند که این باز گذشته از اینکه از نظر شرعی قانونی مشکل دار هست، پس از گذشت مدت کمی لفت خواهند داد.
  • یکی از نکات مهم در خرید ممبر تلگرام، مدت زمان ثبت آن هست، مثلا اگر شما ۱۰کا ممبر میخواید، بهتره این ممبرها در کمترین زمان ممکن بگیرید، مثلا ممکن است یک فروشنده ممبر ، بخواهد این ۱۰ کا ممبر رو در ۱۰ روز انجام بده یک فروشنده ممبر دیگه در یک روز انجام بده. مسلما اگر در یک روز انجام بشه بسیار بهتر خواهد بود. چون در وقت خود صرفه جویی کرده اید.

بهترین روش افزایش ممبر تلگرام، استفاده از یک تبلیغ جذاب و مرتبط با کانال شما می باشد. توجه داشته باشید که هر چقدر تبلیغ غیر مرتبط یا فرینده باشد، باعث می شود که اعضایی که با آن تبلیغ جذب می شوند پس از مدتی کانال شما را ترک کنند. 

پس گول برخی تبلیغ های دروغین را نخورید و از آنها در تبلیغات خود استفاده نکنید

در سرویس های جدید افزایش ممبر تلگرام سوپر وب، اعضا با میل خود وارد کانال شما می شوند. همچنین سرعت افزایش ممبر تلگرام بسیار بهتر از گذشته شده بدین صورت که روزانه بین ۴ الی ۱۰کا ممبر می توان افزایش داد.

نکته مهم در مورد ریزش ممبرهای کانالها: برخی کانالها هستند که با تبلیغات دروغین یا روشهای غیرحرفه ای اقدام به جذب ممبر کرده اند، خب مسلم هست که این ممبرها دوامی نخواهند داشت و بعدا ریزش خواهند کرد. برای کم شدن ریزش ها ، بهتر است روی عکسهایی که در کانال منتشر میکنید تگ کانال را روی عکس قرار دهید. همچنین مطالب با کیفیت و کپی نشده در کانال خود درج  کنید تا کیفیت کانال خود را افزایش دهید و اعضا پیامهای شما رو فوروارد کنند. با این روش افزایش ممبر خوبی خواهید داشت. همچنین می توانید در سایتها و کانال های معرفی کانال تلگرام، کانال خود را با توضیحات مناسب ثبت نمایید.

روش های افزایش ممبر بسیار هستند. یکی روشی اخیرا اومده که شماره های روسی هستند و به کانال اضافه میکنن و اینها ویو هم خواهند داد.

مراقب باشید: ممبرفیک باقابلیت آنلاین شدن (و احتمالا ویو دادن به پستها)

 

photo_2016-11-28_12-04-15

همچنین قبل از ثبت سفارش، بهتر از با ما هماهنگ کنید تا مشکلی بوجود نیاید. چنانچه در هر یک از مراحل مشکلی داشتید با پشتیبانی در ارتباط باشید تا مشکل شما را بررسی و مرتفع نماید. ما سعی میکنیم بهترین خدمات خرید ممبر تلگرام را برای شما عزیزان تهیه کنیم بطوری که بسیار راضی کننده باشد. پس در همکاری با ما شک نکنید و یکبار هم که شده امتحان کنید و مطمئن باشید که راضی خواهید بود.

برخی افراد سودجو هم هستند که در تلگرام فعالیت میکنن و با هزینه بسیار کم اقدام به فروش ممبر تلگرام میکنند، که شما هیچ گونه دسترسی به اونها ندارید. حداکثر دسترسی شما به اونها آیدی تلگرام اونها هست. البته این دلیل نمیشه که همشون اینجور هستند یا خدای ناکرده مشکل دار هستند ولی از نظر اطینان باید به کسی اعتماد کرد که از همه نظر مورد اعتماد باشه و اطلاعات و نمونه کارهای با کیفیت و ارزشمند به شما نشان بدهد.

برای خرید ممبر واقعی تلگرام به ما اعتماد کنید و بلافاصله پس از تحویل سفارشتون به شما، خواهید دید که ممبرهای واقعی و با کیفیتی هستند. پس از اون دیگه با خودتون هست که با مدیریت مناسب کانال تلگرام، اعتماد ممبرها رو جذب کنید و از ریزش اونها جلوگیری کنید. با خرید ممبر کانال تلگرام و استفاده از سرویس های افزایش ممبر تلگرام سوپر وب، کیفیت عالی و قیمت مناسب و پشتیبانی قوی را تجربه کنید. مطمئنا مشتری دائمی ما خواهید شد و به دیگران پیشنهاد خواهید داد.

فعلا سفارشات جدید پذیرفته نمی شود. بسته های جدید افزایش ممبر تلگرام بزودی درج خواهند شد.

اگر سوالی در این خصوص دارید با این آیدی های تلگرام در تماس باشید:

@hnikdel

 

سئو و بهینه سازی ارزان دانلود آهنگ جديد

تمامی حقوق برای سوپر وب محفوظ می باشد