Front Board www.emsien3.com/челни-дъски by EMSIEN-3

نحوه سفارش بک لینک انبوه

پس از بررسی و تصمیم گیری در مورد انتخاب پلن مناسب برای بک لینک انبوه،  دو نوع سفارش برای ثبت بک لینک ها در بعضی پلن ها وجود دارد:

order1

یکبار سفارش: اگر قصد دارید بسته بک لینک انبوه را فقط یکبار سفارش دهید از طریق این گزینه سفارش خود را ثبت کنید.

سفارش ماهیانه: اگر می خواهید هر ماه یک بسته بک لینک برای سایتتان سفارش دهید از طریق این گزینه سفارش خود را ثبت کنید. در این روش هر ماه یک فاکتور برای شما صادر می شود تا پس از پرداخت آن بسته بک لینک انبوه انتخابی شما که سفارش داده اید فعال می شود.

در هنگام ثبت سفارش پلن های مختلف لینک بیلدینگ، پس از ورود به صفحه سفارش، یه قسمت بنام افزودنی های کالا نمایش داده میشود که شامل چند نوع بک لینک لایه ۲ می باشد که شما میتوانید یکی از آن را به سفارش خود اضافه کنید تا نرخ ایندکس بک لینکهای سایت بیشتر شده و در نتیجه کیفیت بک لینک های شما بهتر شود.

order

لینکها: در جعبه مربوط به لینکها، لینکهایی که میخواهید برای آنها بک لینک گرفته شود را می توانید وارد کنید. توجه کنید که در هر سطر یک لینک را وارد نمایید.

کلمات کلیدی: کلمات مربوط به هر لینک را در یک سطر بنویسید.

مثلا اگر سه لینک را وارد کردید. در قسمت کلمات کلیدی، به ترتیب کلمات کلیدی مربوط به هر لینک را وارد کنید.

order3

در پلن های GSA یک امکان منحصر بفرد و استثنایی وجود دارد که شما می توانید بدون نیاز به وارد کردن لینکهای سایت و کلمات کلیدی سفارش خود را ثبت کنید.

جستجو در لینکهای درونی سایت: پلن های GSA این قابلیت را دارد که با دادن لینک سایت، با خزیدن در سایت، صفحات داخلی سایت را پیدا کرده و به عنوان لینکهای سایت ذخیره کند. همچنین عنوان های صفحه را به عنوان کلمات کلیدی ان صفحه به کار میبرد.

از طریق RSS : پلن های GSA این قابلیت را دارد که با وارد کردن RSS سایت شما جدیدترین مطالب سایت خود را از طریق فیدشما دریافت کرده و برای آنها بک لینک ثبت می شود.

order4

پس از طی مراحل فوق، وارد صفحه اطلاعات شخصی می شوید که باید یا لاگین کنید یا ثبت نام کنید و پس از پرداخت بصورت اینترنتی، سفارش شما به دست ما رسیده و ما پس از اتمام ثبت بک لینکها، گزارش آن را برای شما ارسال می کنیم.

سئو و بهینه سازی ارزان دانلود آهنگ جديد

تمامی حقوق برای سوپر وب محفوظ می باشد